» Elle

February 27th, 2010

Comentarii

Nu stiu daca ati observat, dar in acest numar de martie ne-am gindit sa adaugam o pagina in Elle, dedicata site-ului elle.ro.

In aceasta pagina vom semnala tot felul de noutati despre site dar, totodata, ne-am gindit sa premiem si cele mai interesante comentarii de pe blog. Vom face o selectie atit de pe blogul Elle-ului, cit si de pe blogul meu personal.

Vroiam, cu acest prilej, sa va anunt ca este posibil sa va vedeti comentariile in revista Elle.

Nu le voi posta retroactiv, ci le voi lua in considerare doar pe cele postate dupa acest anunt, asa e corect (imi pare tare rau pentru ca ieri la postul Rachel Zoe am avut citeva comentarii care meritau sa fie facute articol, chiar)
Ne-am gindit ca in acest fel, putem propaga mai bine si mai eficient o informatie utila/interesanta pentru ca, prin revista, vor ajunge si la alti cititori.

Ligia Cotea says:

Mi se pare o idee foarte buna…este o buna oportunitate de a schimba opinii si de a invata lucruri noi…ps: eu tocmai m-am intors de la Bucuresti…felicitari pentru toti bucurestenii ca rezistati cu orele in trafic…pe mine ma depaseste. Un weekend minunat tuturor

natty says:

numar de aprilie? poate de martie
ma bucur ca aveti site – sper sa fie asa de interesant si plin de continut original ca si acest blog
eu asta vreau (de la revista si de la site) – cat mai mult content, cat mai putine traduceri, articole promotionale si stereotipii

Natty, asa este, am corectat. Lucrez la numarul de aprilie si ma gindesc deja la numarul de mai :)

Alexandra says:

Mai ai timp si de viata personala cu atata munca la ELLE plus deplasari…?o zi buna!

rau_sau_bun says:

este genial felul in care dai accept fara a raspunde commenturilor de genul: ,,ai timp de viata personala?”, ,,vrei copii?”, ,,esti de acord cu taina casatoriei?” etc.

adelina says:

Aceleaşi clişee,”tradiţii”.Această taină a căsătoriei mă face să rad.”Genială” este România.Nu România care are curaj,cealaltă.

Nume *

Mail *

http://